top of page

Mūsų komanda

IMG-2152.jpg

Kristijonas Žičkus

Psichologas/ Vadovas

Tikiu, kad saugioje ir palaikančioje aplinkoje, kiekvienas gali įveikti iššūkius, augti ir žydėti.  Dirbu su vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų grupėmis daugiausiai švietimo srityje. Man svarbu užmegzti patikimą ryšį su dalyviais ir kartu ieškoti patyrimų, kurie padėtų pažinti vieniems kitus bei save, atrasti kiekvieno galias. Taip pat teikiu konsultacijas karjeros valdymo klausimais. 

IMG_20190709_170914.jpg

Gytis Valatka

Edukatorius/jaunimo darbuotojas

Esu mokytojas, patyriminių žygių organizatorius. Keliaudamas vienas, ar su grupe, labiausiai vertinu atradimus. Ne tik vaizdus, naujas vietas, bet ir sutiktus žmones, bendrakeleivius. Ką jie kalba? Kokias pasakas seka? Kelionė, žygis, ar diena drauge yra pavykusi tada, kai išsinešu bent šiek tiek naujo, atrasto papasakoto sau. 

ugnes foto.jpg

Ugnė Raščiūtė

Jaunimo darbuotoja

Esu socialinė darbuotoja, dirbu su jaunimu nuo 2016 m. Mano darbo sritys: darbas gatvėje, individualus konsultavimas, patyriminės išvykos, stovyklų organizavimas.

Gabrielė_edited.jpg

Gabrielė Rimkutė

Psichologė

Esu baigusi psichologijos ir sociologijos studijas, „Renkuosi mokyti!“ programą bei meditacijos mokytojos kursus. Daugiausia dėmesio skiriu ryšio su savimi ir kitais kūrimui ir mokymui(si) kaip tą ryšį kurti – mokau(si) kaip pažinti, priimti ir atjausti save bei kitus. Žinias ir patirtis rinkau dirbdama su įvairaus amžiaus žmonėmis – pradedant ankstyvuoju ugdymu ir mokykla, o baigiant suaugusiais (daugiausia tėvais ir pedagogais).

1.png

Vaiva Braškutė

Edukatorė/grafikos dizainerė

Esu pedagogė, grafikos dizainerė, iliiustratorė. Dirbu su vaikais ir paaugliais. Tikiu, kad skirtingos patirtys augina ir padeda geriau suprasti save ir kitus.

IMG_20210815_194502_edited.jpg

Valdas Stonys

Socialinio darbuotojo padėjėjas

Praeityje dirbau su negalią turinčiais žmonėmis. Jungiuosi prie Terapinio ūkio komandos, nes, pats būdamas naujakurys kaime, matau kiek daug kiekvienam iš mūsų gali duoti artimesnis ryšys su gamta bei gyvūnais.

IMG_20200612_221129.jpg
OLPO0188pp.jpg

Agnė Jakubickaitė

Projektų vadovė

Man svarbu užtikrinti projektų įgyvendinimą. Vertinu paprastumą. lankstumą ir stengiuosi atrasti išeitis net ir sudėtingiausiose situacijose, nebijau rinktis inovatyvių socialinų sprendimų.

IMG-2167_edited.jpg

Eglė Kuraitė – Žičkė

Psichologė/ Supervizorė

Konsultuoju darbuotojus, kurie savo darbe su sunkumų patiriančiais vaikais ir jaunuoliais jaučia nuovargį, bejėgiškumą, nesaugumą. Žinau, kaip svarbu suteikti dėmesio, erdvės, laiko refleksijai ir pasirūpinti tais, kurie rūpinasi pačiais pažeidžiamiausiais

Goda Pėstininkaitė

Jaunimo darbuotoja

Savo darbiniame keyje atrandu, kad įdomiausia man yra dirbti tiesiogiai su žmonėmis. Visada domėjausi žmogumi, santykiais tarp žmonių, žmogaus gyvenimo tarpsniais ir sveikata plačiąja prasme. Šiuo metu studijuoju socialinio darbo specialybę universitete. Turiu organizacinės bei pedagoginės darbo patirties tiek darželyje, tiek mokykloje su vaikais ir paaugliais.

vaiva.jpeg

Vaiva Gradauskienė

Psichologė

Daugiau nei 10m konsultuoju vaikus, paauglius ir jų tėvus. Savo darbe remiuosi psichodinaminiu požiūriu, kuris akcentuoja ankstyvųjų patirčių įtaką mūsų pasaulėžiūrai. Tačiau tikiu, kad kiekviena nauja patirtis ir santykis leidžia asmenybei keistis bei augti.

bottom of page